Kora wróciła do Opola. Odsłonięto pomnik artystki w symbolicznym miejscu

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Kora wrĂłciła do Opola. Odsłonięto pomnik artystki w symbolicznym miejscu",

w którym piszą, że "Na placu im. Kory w centrum Opola odsłonięto pomnik Olgi Sipowicz. Brązowa rzeĹşba stanęła w miejscu szczegĂłlnym nie tylko dla miasta, ale rĂłwnieĹź dla historii polskiej muzyki. To właśnie w Opolu rozpo (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.